Artykuły bhp Ostrołęka

Misją firmy Postęp jest świadczenie kompleksowych usług pralniczych na najwyższym poziomie, opartym o wysoki standard pracy na najnowocześniejszym sprzęcie renomowanych firm oraz najlepszej jakości środków piorących, atestowanych przez Państwowy Zakład Higieny.

Codziennie z uśmiechem na twarzy dostarczamy naszym klientom czyste pranie, zaopatrujemy w niezbędną do pracy odzież oraz artykuły BHP.
 
Wierzymy w słowa, że kluczem do sukcesu jest zadowolenie Klienta. Wzajemna współpraca, utrzymywanie dobrych, partnerskich relacji oraz wzajemne zaufanie prowadzą zawsze do osiągnięcia obopólnych i wymiernych korzyści.
 
Świadczymy usługi w zakresie prania mokrego bielizny sanatoryjnej, szpitalnej i gastronomicznej. Naszym atutem jest wysoka jakość świadczonych usług, terminowość, dokładność i szczególna dbałość o powierzoną nam do prania bieliznę.

Pralnia jest pod stałym nadzorem bakteriologicznym i sanitarnym.

W ramach naszej działalności wykonujemy usługi w zakresie:

- prania
- maglowania
- dezynfekcji

  - bielizny białej i kolorowej

  - bielizny operacyjnej

  - odzieży ochronnej

  - firan, zasłon

  - obrusów

  - koców i podkładów

 

Wszystkie rzeczy, które nie mogą być prane na mokro są poddawane dezynfekcji (materace).

Kompleksowa usługa obejmuje: odbiór bielizny do prania z siedziby Zamawiającego, pranie, dezynfekcję, krochmalenie, suszenie, maglowanie, prasowanie, dostarczenie czystej bielizny do Zamawiającego.

Termin wykonania usługi: ustalany jest telefonicznie, zależnie od potrzeb klienta i ilości oddanego prania.

Transport: odbieramy i odwozimy własnym transportem pranie pod wskazany przez Państwa adres.

Cena: Ustalana jest indywidualnie dla każdego klienta. Dotyczy 1 kilograma prania wodnego i obejmuje: pranie, suszenie, maglowanie lub prasowanie, pakowanie, transport tj. odbiór i dowóz prania pod wskazany adres.

Więcej informacji